Witaj na naszej stronie!

Miło nam, że tu trafiłeś. Nazywamy się Aga i Bruno. Uważamy, że dobra energia może być na wyciągnięcie ręki. Dlatego wyczarowujemy Ogromne Bańki Mydlane. Za ich pomocą sprawiamy radość i pomagamy widzom poczuć się lekko i beztrosko.

Aktualnie wróciliśmy z Podróży Życia, czyli z Bańkowej Trasy po Europie.

Objechaliśmy nasz kontynent i żyjąc w bańkobusie sprawdzaliśmy, które kraje są bańkolubne. W trasie byliśmy 130 dni i wiele się podczas niej nauczyliśmy. Zapraszamy do poczytania i pooglądania!

Przejechane kilometry

Odwiedzone państwa

Ile dni w podróży

Ile baniek wyczarowaliśmy

Zaczęło się od marzenia. Później było dużo „za i przeciw”, ale w końcu oswoiliśmy strach, spakowaliśmy walizy i wyruszyliśmy!

Po tej przygodzie wiemy jedno: bańka to nasza bajka

Jeżeli chcesz się na chwilę zatrzymać i zachwycić, to jesteś w dobrym miejscu. Myślę, że bańki mydlane przenoszą nas wszystkich do krainy dzieciństwa, gdzie Królem jest uśmiech a Królową radość. Niech żyje Król i Królowa!

Aga

Pani Bańka, The Bubblers' Life

Bańki mydlane to też akcja i żywioł. Można się im przypatrywać, ale można je też zbijać i próbować złapać. Nie ważne, ile masz lat, bo bańka o wiek nie pyta. Nasze bańki powstają na bazie własnego eliksiru oraz magicznego składnika, który nadaje im wyjątkowości.

Bruno

Inżynier ds baniek, The Bubblers' Life

Zobacz, gdzie aktualnie bubblersujemy i co u nas słychać.

Leć na blog

Bańkowy formularz kontaktowy